Najlepsze książki Remigiusza Mroza

Remigiusz Mróz, to prawdziwy tytan wśród pisarzy. Niewielu istnieje bowiem autorów, którzy publikują po kilka książek rocznie – książek, które trzymają wyrównany, wysoki poziom i to bez żadnej pomocy! Chcąc zacząć przygodę z Mrozem, czytelnik może czuć się nieco zagubiony. Wiele serii, wiele jednotomowych powieści – wiele wątków, bohaterów i gatunków. Dlatego też przychodzę z pomocą! Oto przed Wami najlepsze książki Remigiusza Mroza, wybierajcie śmiało!

Behawiorysta

W tej książce znajdziecie wszystko, za co ceniony jest Remigiusz Mróz. Inteligentne połączenie thrillera z kryminałem, mocno trzymające w napięciu od pierwszej, do ostatniej strony. Jeśli chcecie przeczytać coś co pochłania bez reszty – ten wybór będzie najlepszy. Książka nie jest częścią żadnego większego cyklu, więc można po nią sięgać bez wyrzutów, już teraz.

Kasacja

Pierwsza część cyklu o Joannie Chyłce. Świetnie napisany kryminał prawniczy, urzekający humorem i wyrazistością bohaterów. Książka właściwie dla każdego, bez względu na to, jaki posiada gust czytelniczy. Klasyk polskich kryminałów. Początek serii, która przyniosła największą popularność Mrozowi. Uzależniają od samego początku – nie mów, że nie ostrzegałam!

Chór zapomnianych głosów

Wiele osób nie ma pojęcia o tym, że Remigiusz Mróz pisze nie tylko kryminały, a co najlepsze – inne gatunki też wychodzą mu świetnie. ‚Chór zapomnianych głosów’ jest tego świetnym przykładem. Science fiction, bezkres kosmosu i świetne pióro Mroza to idealne połączenie dla osób, które sięgają nie tylko po kryminały, lub chcą spróbować czegoś nowego. Jak poszerzać czytelnicze horyzonty, to tylko z najlepszymi!

Czarna Madonna

Horror połączony z kryminałem, z tematyką religijną w tle. Trzymająca w napięciu powieść, która w trakcie rodzi coraz więcej pytań. Przez taką książkę przebrniesz naprawdę szybko – pochłania czytelnika tak samo, jak czytelnik pochłania ją.

Parabellum. Prędkość ucieczki

Powieść osadzona na historycznym tle, którą czyta się niezwykle lekko. Historia pokazana ludzkimi oczami – pełna wzruszeń, prób ucieczki od codzienności i nierzadko niewiarygodnych, brawurowych akcji. Pierwszy tom napisany jest w tak przystępny sposób, że nawet osoby stroniące od literatury historycznej chętnie sięgną po kolejne książki. Można zarzucać niedokładność historyczną jednak przede wszystkim książka ma poruszać i dawać rozrywkę – to robi bez dwóch zdań.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *